U11 dominovali nad Třebíčí 

Výkony našeho týmu U11 v nedávných zápasech proti Třebíči byly opravdu ohromující. Naše mladé talenty ukázaly obrovský potenciál a odhodlaně bojovaly v Třebíči. V prvním střetnutí jsme doslova vládli hřišti. Naše obrana byla neprostupná a útok neskutečně produktivní. S každým útokem jsme se ujímali většího náskoku, zatímco obranné řady držely soupeře na uzdě. Skvělá spolupráce a kombinační hra nám umožnily získat dominantní vedení a nakonec jsme vyhráli s konečným skóre 86:16. Ve druhém zápase jsme pokračovali ve stejném duchu. Naše týmová chemie a vynikající technické dovednosti opět vyšly najevo. I když se soupeř snažil odpovědět, naše hráčská síla a strategie byly příliš silné. Dokázali jsme udržovat vysoké tempo a kontrolu nad zápasem a nakonec jsme triumfovali s výsledkem 76:28. Tyto vítězství nejenže potěšila naše hráče, trenéry a fanoušky, ale také ukázala, že tvrdá práce a oddanost tréninku jsou klíčem k úspěchu. Jsme hrdí na každého člena našeho týmu a těšíme se na další výzvy, které přinesou budoucí zápasy.