Loučení se sezónou bylo vítězné

V hale TJ Kaplice se 23.4. odehrál poslední turnaj v kategorii U13 mix sezony 2021/22, kterého jsme se zúčastnili s naším týmem TJ Jiskra Humpolec basketbal. V první zapase jsme nastoupili proti Sršňům B z Písku. Zpočátku se našim hráčům dařilo držet krok, ale již koncem první čtvrtiny se projevily lepší herní a fyzické schopnosti týmu Sršňů. Postupně tak zvyšovali svůj náskok v bodovém skóre a již v počátku druhé poloviny utkání byl stav ve prospěch soupeře 34:11.  V druhém části zápasu již naši hráči nedokázali včasně reagovat na nejen fyzicky lepší výkony soupeřů.  Konečný stav TJ Jiskra Humpolec x Sršni Písek B tedy skončil v poměru 21:73. Bojovnost všech však byla vynikající a nic nebylo necháno soupeři zadarmo.

Nejlepší střelci: Jaroš 6, Man 5, Tkáč 4

Po krátkém vydechnutí jsme nastoupili proti týmu Spartak Kaplice Grizzlies, nástup do zápasu byl na obou stranách i v hledišti velice bouřlivý, obě střídačky hlasitě hnali své týmy do útoku. Poločas za stavu 18:12 , následovala třetí pro Jiskru rozhodující čtvrtina, zprvu se Kaplice přiblížila na rozdíl jednoho koše na stav 20:18. Na palubovku tedy nastoupila odhodlaná pětice hráčů, která soupeři dokázala utéct o 12 bodů. Poslední čtvrtina již byla dohrána v poklidu s vítězstvím v poměru 42:23 pro Jiskru Humpolec U 13.  Skvělé výkony všech našich hráčů na hřišti, a super povzbuzování lavičky.

Nejlepší střelci: Jaroš 14, Man 13, Trtík 6